Mielno lepsze teraz niż dawniej

Jeśli chodzi o wakacje spędzane w Polsce, to wszelkie rekordy popularności bije właśnie Mielno. Jest pod tym względem bezkonkurencyjne od niepamiętnych czasów, do tego stopnia, że chyba już nikt nie pamięta, kto dał letnisku aż taki patent na sławę. Mielno królowało za czasów PRL-u , króluje i teraz, nic nie wskazuje, żeby atrybuty turystycznej władzy miało kiedykolwiek utracić.

Zapach Mielna niesie za sobą niebywałą wręcz energię, która zasila baterie wszystkich przybyłych na wakacje ludzi. Na plaży w Mielnie jest tak gęsto od turystów, że nie ma szans na swobodne rozłożenie ręcznika i ulokowania się na nim bez ryzyka, że nie będzie się wtykać nosa w czyjeś stanowisko plażowe. Bałtyk w sposób szczególny lubi Mielno – woda tutaj osiąga latem temperaturę 19 stopni, czyli jest cieplej niż w innych rejonach polskiego Wybrzeża. Zapach Mielna niesie za sobą niebywałą wręcz energię, która zasila baterie wszystkich przybyłych na wakacje ludzi. Do tego spacery po promenadzie, która prowadzi aż do Unieścia, wcale nie mają wpływu na monotonność pobytu dla osób, które kochają morze. Bo Bałtyk ma zmienne oblicze, ale jego urodzie nie ma równych.

Sieć noclegowa w Mielnie należy do najbardziej rozwiniętych na polskim Wybrzeżu – tutaj każdy znajdzie idealne dla siebie wakacyjne lokum, przy czym musi go poszukać ze znacznym wyprzedzeniem. Nie ma czegoś takiego, że Mielno jest tylko dla VIP-ów: standardy lokalowe i cenowe są przystosowane do możliwości finansowych większości turystów, przy czym hotele w Mielnie lubią być luksusowe.

Co daje pobyt w Mielnie? Wakacyjny pobyt wpływa nie tylko na zdrowie czy urodę, ale i na zawieranie nowych znajomości – niektóre z nich są w stanie przetrwać wakacje. Mielno pozwala oderwać się od wszelakich problemów i poczuć się człowiekiem wolnym jak ptak. Ponadto napawa ludzi energią, która daje werwę na cały rok. Mielno jest fajne pod kątem nocnej rozrywki, ale będzie też dobre do całkowitego odprężenia się w ciszy – można przecież udawać się na zwiedzanie okolicy, w której jest wiele okazji do wejścia w stan głębokiej relaksacji. Są też liczne szlaki rowerowe i piesze, które pozwolą na podziwianie widoków w pojedynkę lub w grupie znajomych czy z rodziną. W przypadku tęsknoty za miastem, zawsze na chwilę można wpaść do Koszalina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>